Barion Pixel
Charity Relax oldal logó

Több mint egy szállásfoglalás!

Magyarországon egyedülálló jótékonysági összefogás a vendégház tulajdonosok, szállásadók részére!

Értékteremtés, célzott brand építés a fókuszban!

Charity Relax logó

Szálláshelyek

Foglalás menete
  • Válassza ki az Ön számára megfelelő szálláshelyet
  • Az űrlap segítségével adja meg az adatait, ezen az oldalon nem történik pénzügyi tranzakció. A foglalását a szálláshely oldalán kell megtennie, vouchert megvásárolnia- kifizetnie közvetlenül a szálláshelynek.

A foglalása akkor válik véglegessé ha az email címét megerősítette és a szálláshely diját kifizette.

ZalaiVendégházak - Csodakert

Voucher érvényesség ideje:
2024. Május 1.- Augusztus 1.
(2 éjszaka) - max. 4 fő
Voucher értéke: 136.000 Ft

ZalaiVendégházak - Manócska

Voucher érvényesség ideje:
2024. Május 1.- Augusztus 10.
(2 éjszaka) - max. 2 fő
Voucher értéke: 80.000 Ft

Szállásadóknak

Az értékteremtés az egyetlen olyan kommunikációs és marketing eszköz, amivel biztosan pozitív eredményt érhet el!

Kitörni, kiemelkedni együttes erővel sokkal könnyebb a mai világban. Egyre több ember köteleződik el és lojális olyan termék, szolgáltatás mellett, ami figyel a fentarthatóságra és a felelős társadalmi szerepvállalásra.

Tavasszal és ősszel csatlakozhat a misszióhoz!

Tavaszi misszió

Tavasszal az esélyegyenlőség mellé állunk és rászoruló gyermekeket fogunk támogatni!
A Tündérpakk Alapítvány segítségével rászoruló gyermekeknek veszünk készségfejlesztő játékokat.

Őszi misszió

A mellrákban megbetegedett nőknek készítünk és adunk át egyedi „gyógyuló csomagot”.
Ezeket a csomagokat közvetlenül az onkológiai intézetekbe fogjuk eljuttatni és átadni az érintett nőknek. (Éves szinten 8.000 nő betegedik meg)

Javasolt és preferált időpontok

• 2024. Május 1. – 2024. Augusztus 20. között minimum 2 éjszaka
  • 2024. Október 1. – 2025. Február 24. között minimum 2 éjszaka

A dátum kiválasztásában törekedtünk arra, hogy a kiemelt szezont ne érintsék a dátumok. A dátumok változhatnak a már meglévő foglalások alapján.

A szállásadóhoz érkezik a foglalási díj, melyet a szállásadó adományoz a fent említett célokra.

Amennyiben szeretne csatlakozni a kezdeményezéshez keressen bizalommal.

Pálfalvi Petra Misszió Manager

Adományozóknak

„Több mint egy szállásfoglalás”

Nagy örömmel köszöntünk az oldalon, ahol a szálláshely tulajdonosok  egy nagy közösség erejével segítik  rászoruló gyerekek felzárkóztatását és mellrákban megbetegedett hölgyeket.

Az Ön szállásfoglalása nem csak egy egyszerű utazás, hanem egy különleges lehetőség arra, hogy életet változtasson. Amikor Charity Relax szállásokat választja, nem csupán a pihenésnek és kikapcsolódásnak ad lehetőséget , hanem  hozzájárul ahhoz is, hogy mások életét is pozitívan befolyásolja. Erősíti a szálláshelyeket, hogy egy ilyen szép kezdeményezéhez csatlakoztak!

Az utazás öröm, az összefogás ereje pedig még szebbé és értékesebbé teszi azt. Ön egy olyan közösség része lesz, ahol a vendégházak tulajdonosai nem csupán az élvezeteket osztják meg Önnel, hanem a jótékony célokat is. Minimum 2 éjszakás foglalásával Ön nem csak pihen, hanem a jótékonyság részese is lesz.

Minden Charity Relax programban részt vevő szálláshely minimum 2 éjszakás szállásdíját  adományként ajánlják fel. Ezen adományokból származó bevétel segítségével támogatjuk azokat a gyerekeket, akiknek a felzárkóztatására külön figyelmet fordítunk, valamint mellrákban megbetegedett hölgyek gyógyulását is támogatjuk egyedi gyógyulás csomagokkal.

Szeretnénk, ha az utazás öröme mellett az összefogás és a jótékony cél érzése is kísérné Önt Charity Relax szállásokon való tartózkodása alatt. Minden foglalással egy lépéssel közelebb kerül ahhoz, hogy segítse azokat, akik a segítségére szorulnak.

Köszönjük, hogy a Charity Relax programban részt vesz, és örömmel várjuk Önt a jótékonyság és felelősségvállalás jegyében!

Mail

charityrelax@csakalapitvany.hu