Regisztráció

Célunk egy olyan platform létrehozása, aholMagyarország legmegbízhatóbb, évek óta jól működő, az általuk képviselt célt a lehető legjobban teljesítő alapítványai, egyesületei szerepelnek.

Regisztrált alapítványaink és egyesületeink a top 500 legmegbízhatóbb magyarországi alapítvány listáján jelennek meg, mely a róluk készültértékelések alapján áll össze. A lista segíti mindazokat, akik bizalmukkal és támogatásaikkal kívánják segíteni a munkájukat.

Azok az alapítványok, egyesületek, tagok regisztrálhatnak, akik megfelelnek a CS.A.K alapítvány-regisztrációs szabályzatának.

Tag -  regisztrált lehet

1.Minden Magyarországon bejegyzett, Magyarországon működő alapítvány, egyesület melynek az alapító okiratában ez fel is van tüntetve.

2. Valós tevékenységet folytat.

3. Nincs adó - és köztartozása, s ezt igazolni is tudja.

4. Minimum 1 éves beszámolót tud közzétenni a működéséről, tevékenységeiről. Amennyiben 1 évnél kevesebb ideje működik, úgy az 1 évre előre tervezett tevékenységről be tud számolni.

5. Vállalja, hogy minimum félévente beszámol a Csodákért, Alapítványokért, Közösen Alapítvány felé a tevékenységéről.

6. Rendelkezik működő és frissülő weboldallal és facebookprofillal.

7. Egyéb közösségi média felületen is aktív. (Havi minimum 1 friss hír)

Regisztráció menete:

Nyissa meg a www.csakalapitvany.hu weboldalt.

A weboldal jobb felső sarkában található Regisztráció fülre kattintson, majd töltse ki a regisztrációhoz szükséges adatokat, ezután töltse fel a kért dokumentumokat.

Regisztrációnál nagyon fontos a regisztrált egyedi bemutatkozása.

A regisztrált tagok között kialakulóranglistáról a regisztráltakat emailben tájékoztatjuk.

A regisztrációt az adminnak el kell fogadnia, a regisztráció csak ekkor kerül elfogadásra és kerül fel a top 500 legmegbízhatóbb magyarországi alapítvány listára.

Kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal:csakalapitvany@gmail.com

Belépéshez szükséges adatok

Kapcsolattartó

Alapítvány, egyesület adatai

Maximum: 40MB
http://

Általános szerződési feltételek

Nem olvasható? Kattintson ide.