CS.A.K. Ért

Csodákért, Alapítványokért, Közösen alapítvány fő feladata, hogy bizalmat építsen ember és alapítvány-egyesület között.

A weboldalon olyan alapítványokat regisztrálunk akik megbízhatóak és az adományokat a lehető legpontosabban az alapító okiratuknak megfelelően használják fel és erről az adományozókat is tájékoztatják.

Az alapítványunkat közvetlenül is támogathatják bármilyen támogatási összeggel .

Bankszámla számunk : 10300002-10665868-49020016 MKB Bank

Adóigazolás igénylése esetén kérem a közlemény rovatba írja bele a igazoláshoz szükséges adatait.

Támogatni lehet a The Angel Of The Years díjátadó díjkategóriáit, ezzel kapcsolatban vegye fel velünk a kapcsolatot, vagy a fent említett bankszámla számra utalás esetén közleménybe írja bele az ön által támogatni kívánt kategória nevét.