Pangea Kulturális és Környezetvédelmi Egyesület

19263164-2-19
11742094-20120588
8426 Pénzesgyőr, Béke u. 57.
207727981
pangea.hu

A Breuer László Oktatóközpont, erdei iskola és kulcsosház a Magas-Bakony szívében, Pénzesgyőrben várja az erdei iskolai csoportokat, osztályokat, baráti társaságokat ás kirándulni vágyókat. Két épületünkben 50 fő számára tudunk kényelmes közösségi szálláshelyet biztosítani, jól felszerelt konyhával, modern vizesblokkokkal és központi fűtésrendszerrel. A kertben kenyérsütő kemence található és sátorozásra illetve tűzrakásra is van lehetőség. A vegyszermentesen termelő bemutató gazdaságban gyógy és fűszernövénykert, hagyományos fajtákból álló gyümölcsös és juhnyáj várja a látogatókat.
Az épületek akadálymentesek, erdei iskolai programjaink pedig akkreditáltak.
Ezen kívül Táborokat szervezünk gyermekeknek, előadásokat tartunk iskolákba.